Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

Збереження лісових захисних насаджень Тернопільської міської територіальної громади.

Завершений проєкт
Екологія
Донор проєкту:
Європейський Союз, Міжнародний фонд"Відродження"
Термін реалізації:
01.10.2020 – 30.06.2021
Керівниця проєкту:
Уляна Волошинівська
Instagram проєкту:
Опис
Новини

Мета проєкту: Збереження лісових захисних насаджень Тернопільської міської територіальної громади шляхом їхньої інвентаризації, розробки та затвердження планів відновлення.

Проєктом передбачено наступну діяльність:

  1. Формування робочої групи з моніторингу захисних лісових насаджень, проведення обстежень лісосмуг (польові виїзди) та формування інвентаризаційних (лісовпорядних) документів по полезахисних лісосмуг;
  2. Проведення круглих столів з представниками зацікавлених сторін, природозахисними громадськими організаціями, де будуть представлені результати інвентаризації лісосмуг та обговорення планів їхнього подальшого утримання;
  3. Розробка, представлення та затвердження проєктів відновлення лісових захисних насаджень Тернопільської міської ОТГ;
  4. Розробка, представлення та затвердження Тернопільською міською радою Положення про утримання лісових захисних насаджень на території Тернопільської міської ОТГ та супровідних документів.

Проєкт «Збереження лісових захисних насаджень Тернопільської міської територіальної громади» реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Матеріали, опубліковані на цій сторінці, є виключною відповідальністю Західноукраїнського ресурсного центру та необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу або Міжнародного фонду «Відродження».