Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

Круглий стіл за першими результатами проєкту “Збереження лісових захисних насаджень Тернопільської міської територіальної громади”

Екологія
В рамках проєкту «Збереження лісових захисних насаджень Тернопільської міської територіальної громади», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety, відбудеться круглий стіл, на якому ми презентуємо проєкт та перші результати праці. Адже вже на сьогодні здійснений моніторинг стану лісосмуг у колишніх Кобзарівській, Городищівський, Малашівецькій та Чернихівській сільських радах.
3 грудня у приміщення Тернопільської міської ради, за адресою Листопадова 5, відбудеться Круглий стіл за участи експертів та партнерів проєкту.
Віднедавна Тернопільська ОТГ включає 12 населених пунктів, проєкт охоплює всі. Також предстакники кожної будуть запрошені на захід. Проблематика лісосмуг у Тернопільській ОТГ раніше так глибоко не вивчалась.
В рамках цього проєкту ми тісно співпрацюємо з експертним середовищем міста, а також залучаємо до кооперації місцеву владу. Завдяки цій синергії очікуємо найбільшої  ефективності.
Проєкт спрямований на впровадження практики і управління захисними лісовими насадженнями у Терньській ОТГ та розробку планів їх відновлення та збереження.
Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety .
Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію міжнародного
фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Повернутись до новин