Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

Прес-анонс.Обговорення рекомендацій щодо упорядкування та відновлення лісових захисних насаджень у Тернопільській міській об’єднаній територіальній громаді.

Екологія

 

Прес-анонс

                                                                                                                 

Обговорення рекомендацій щодо упорядкування та відновлення лісових захисних насаджень у Тернопільській міській об’єднаній територіальній громаді

 

В рамках проєкту «Збереження лісових захисних насаджень Тернопільської міської територіальної громади», що реалізується  ФРГО «Західноукраїнський ресурсний центр» та Тернопільською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety, відбудеться круглий стіл, на якому обговорюватимуться розроблені рекомендації  щодо упорядкування та відновлення лісових захисних насаджень у Тернопільській міській об’єднаній територіальній громаді . Попередньо проведено обстеження лісосмуг у колишніх Кобзарівській, Городищівський, Малашівецькій та Чернихівській сільських радах. На сьогодні важливим є розробка планів щодо подальшого упорядкування та ефективного управління лісовими захисними насадженнями.

6 квітня у приміщення Тернопільської міської ради, за адресою Листопадова 5, відбудеться Круглий стіл за участі представників місцевої влади, старост, представників лісових господарств та громадськості.

Проєкт спрямований на впровадження практики ефективного управління захисними лісовими насадженнями у Тернопільській ОТГ та розробку планів їх відновлення та збереження.

За додатковою інформацією звертайтесь до менеджера проєкту:
Волошинівська  Уляна, 097 808 96 06, u.jurchak@gmail.com.

 

 

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety .

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Повернутись до новин