Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

Обговорення планів щодо упорядкування земельних ділянок під лісовими захисними насадженнями у Тернопільській ОТГ.Прес-анонс.

Екологія

                                                                                                       Прес-анонс                                                                                                         

 

Обговорення планів щодо упорядкування земельних ділянок під лісовими захисними насадженнями у Тернопільській ОТГ

 

В рамках проєкту «Збереження лісових захисних насаджень Тернопільської міської територіальної громади», що реалізується  ФРГО «Західноукраїнський ресурсний центр» та Тернопільською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety, відбудеться круглий стіл, на якому обговорюватимуться плани щодо упорядкування земельних ділянок під лісовими захисними насадженнями у ОТГ. Попередньо проведено обстеження лісосмуг у колишніх Кобзарівській, Городищівський, Малашівецькій та Чернихівській сільських радах. На сьогодні важливим є визначення власників виявлених в ході обстеження ділянок, і розробка планів щодо подальшого упорядкування та ефективного управління лісовими захисними насадженнями.

5 січня у приміщення Тернопільської міської ради, за адресою Листопадова 5, відбудеться Круглий стіл за участі старост, представників проєкту та представників лісових господарств.

Проєкт спрямований на впровадження практики ефективного управління захисними лісовими насадженнями у Тернопільській ОТГ та розробку планів їх відновлення та збереження.

За додатковою інформацією звертайтесь до менеджера проєкту:
Волошинівська  Уляна, 097 808 96 06, u.jurchak@gmail.com.

 

 

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety .

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

 

Повернутись до новин