Західноукраїнський ресурсний центр
Інновації через розвиток

About us

Керівництво ФРГО «ЗУРЦ» знаходиться у м. Львів, сфера діяльності поширюється на західний регіон України. ФРГО «ЗУРЦ» широко співпрацює зі спеціалістами з місцевого економічного розвитку, експертами та консультантами, викладачами та журналістами. Ми намагаємося найкращим чином об’єднати зусилля цих висококласних спеціалістів у виконанні наших цілей та програмних завдань.

ЗУРЦ співпрацює з рядом міжнародних програм розвитку НДО в Україні, виконуючи проекти, приймаючи участь у програмах та виконуючи окремі програмні завдання. Організація має ряд міжнародних партнерів у Німеччині, Польщі, Канаді, Швеції та в інших країнах.

Нашим найголовнішим здобутком ми вважаємо те, що на місцевому рівні у регіоні за нашої, і не лише нашої підтримки почали нарешті відроджуватися традиції української громади, здоровий колективізм, ініціативність та підприємництво. Міцна громада, на нашу думку, означає міцну демократію, передбачувану політику та стабільний соціально-економічний розвиток в Україні.

Нашими планами на майбутнє є запровадження інноваційних методик щодо енергозбереження на місцевому рівні, поглиблення міжнародних партнерств, покращення існуючих послуг. Ми прагнемо, щоб у майбутньому окремі успішні приклади місцевого розвитку набули поширення у регіоні та стали масовою успішною практикою.

Annual Reports Стратегія Apply for a grant
Our team
Наталя Миколайчук
Виконавчий директор
Зоряна Стоцько
Експерт з розвитку громади
Ірина Клим
Експерт з управління фінансами
Уляна Волошанівська
Експерт з впровадження інструментів громадської участі
Левко Довган
Експерт з розвитку громади
Дмитро Якимець
Експерт з розвитку громади
Олег Сабадаш
Експерт з юридичних питань
Ілля Івановський
Експерт з організаційного розвитку