Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

Відповіді на найпоширеніші запитання щодо конкурсу «Підтримка місцевих ЗМІ Донецької та Луганської областей України»

Розвиток громад

 

Ми зібрали запитання, які найчастіше лунали під час інформаційної сесії, а також ті, що надходять до нас щодо конкурсу «Підтримка місцевих ЗМІ Донецької та Луганської областей України у створенні серії інформаційних матеріалів щодо посилення громадської безпеки та підвищення соціальної згуртованості серед мешканців територіальних громад східної України» та надаємо на них відповіді:

  1. Як рахувати охоплення унікальних користувачів у соціальних мережах (це підписники, перегляди чи просто охоплення), зважаючи що 100 000 – 300 000 унікальних користувачів є значною цифрою для локальних медіа. Чи можна сумувати всі охоплення в соціальних мережах і як тоді визначати унікальних?

 

Відповідь: в оголошенні та технічному завданні вказано, що наведена кількість стосується саме охоплення всіх дописів проєкту у соціальних мережах за весь період реалізації проєкту.

 

  1. Чи можливо пропонувати додаткові формати окрім відео та лонгрід?

 

Відповідь: Так, це вітається і ми радо обговоримо ці пропозиції.

 

  1. Чи можливо, що лонгрід і відео будуть створені на одну тему?

 

Відповідь: Так, це можливо.

 

  1. Який орієнтовний обсяг лонгріду? скільки знаків?

 

Відповідь: від 1 000 до 20 000 слів.

 

  1. Чи означає «аналогічне відео у соціальних мережах» , що це вибрано головне та змонтовано з «довгого» відео?

 

Відповідь: Так, це скорочена версія «довгого» відео, без прямих мов, інтерв’ю, цитат тощо. Лише відеоряд та накадровий текст, для подальшого використання у соціальних мережах.

 

  1. Чи можливе передбачення у бюджеті витрат на рекламу контенту у соціальних мережах/ на SMM-менеджера/ на експерта з реклами у соціальних мережах або навчання?

 

Відповідь: Загалом у практиці грантових проєктів, підтриманих ПРООН це не вітається, але саме у цьому випадку, фінансові витрати на таргетовану рекламу у соціальних мережах дозволені, задля донесення меседжів до читачів та досягнення згаданого вище охоплення у кількості унікальних користувачів.

Відео з інформаційної зустрічі Ви можете подивитись тут

З термінологією, вжитку якої дотримується Програма ООН із відновлення та розбудови миру ознайомтесь, будь ласка, тут

Також нагадуємо, щодо запитання щодо  уточнення умов конкурсу, процедури подання проєктної пропозиції, Ви можете надсилати:

  • на адресу електронної пошти grants@zurc.org
  • за телефоном «гарячої лінії» 0978089606 (вартість дзвінків згідно тарифів мобільного оператора)

 

Повернутись до новин