Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

Програма екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України, Фаза 2

Завершений проєкт
Екологія
Донор проєкту:
Міністерства закордонних справ Чеської Республіки
Партнер проєкту:
Міністерством екології та природних ресурсів України
Термін реалізації:
22.05.2019 – 28.10.2019
Керівниця проєкту:
Зоряна Стоцько
Instagram проєкту:
Опис
Відео
Новини

Підтримати 14 громадських ініціатив ініційованих місцевими громадськими організаціями і спрямованих на вирішення екологічних проблем на *об’єктах природо-охоронного фонду у десяти областях України.

Проект спрямований на активізацію зусиль місцевих громадських організацій у сфері вирішення екологічних проблем у громадах, які межують, або мають на своїй території об’єкти природо-охоронного фонду на території десяти областей України (Івано-Франківська, Закарпатська, Львівська, Тернопільська, Рівненська, Черкаська, Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська та Миколаївська). Відібрані на конкурсній основі 14 організацій, реалізують 14 мікро-грантів з вирішення екологічних проблем на об’єктах природо-охоронного фонду даних областей. Орієнтовна тематика мікро-грантів: ліквідація стихійних сміттєзвалищ; облаштування туристичних зон і джерел води; збереження місцевих пам’яток природи; запобігання екологічним лихам; запобігання знищенню рідкісних рослин та дерев; навчально-просвітницькі заходи з громадами; та інші.
Результати проекту: реалізовано 14 мікро-проектів, які позитивно вплинули на екологічну ситуацію на об’єктах природо-охоронного фонду України; просвітницькими кампаніями, які будуть елементом 14 мікро-проектів буде охоплено більш ніж 100 тис. осіб; знято відео-фільм про результати реалізації мікро-проектів, через який буде поширено успішний досвід реалізації місцевих екологічних ініціатив.

*природні та біосферні заповідники, національні та регіональні ландшафтні природні парки, заповідні урочища, пам’ятки природи, ботанічні сади, дендрологічні та зоологічні парки, парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва та інші.