Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

Підтримка переміщення виробничих потужностей мікро, малих та середніх підприємств (ММСП)

Діючий проєкт
Розвиток громади
Донор проєкту:
Агентство США з міжнародного розвитку USAID
Партнер проєкту:
«Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)», що впроваджується компанією Chemonics International
Термін реалізації:
27 липня 2022 р. – 26 липня 2023 р.
Керівник проєкту:
Василь Полуйко
Опис

Метою проєкту є створення умов і підтримка українських сільськогосподарських ММСП та ММСП, які займаються переробкою харчових продуктів у цільових ланцюгах Проекту АГРО, у переміщенні виробничих потужностей із зон активних бойових дій, зон підвищеного ризику та/або непідконтрольних уряду України територій (окрім Донецької і Луганської областей), відновленні роботи на новому місці з дотриманням стандартів якості і простежуваності, безпечності виробництва продуктів харчування.

Проєкт матиме позитивний влив на ММСП виробників вхідної сировини, які отримають доступ до гарантованих каналів збуту своєї продукції, а також на інших учасників ланцюгів постачання та створення доданої вартості, що отримають позитивний ефект на свій бізнес в результаті господарської діяльності переміщених ММСП. Це сприятиме розвитку підприємництва в областях переміщення ММСП та збільшенню надходжень до місцевих бюджетів.

Переміщення виробничих потужностей дозволить зберегти робочі місця для працівників релокованих ММСП, що переміщуватимуться разом із своїм роботодавцем, а також створити нові робочі місця для жителів приймаючих громад.

Реалізація проекту стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International”. Матеріали, опубліковані на цій сторінці, є виключною відповідальністю Західноукраїнського ресурсного центру та необов’язково відображають офіційну точку зору USAID чи Уряду СШA.