Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

Навчальний візит “Вивчення кращих практик впровадження громадського бюджету”.

Розвиток громад

Навчальний візит “Вивчення кращих практик впровадження громадського бюджету”.
Як працює Бюджет участі в Іванівській ОТГ та як реалізовуються проекти, подані місцевими мешканцями? Саме про це і не тільки дізналися під час організованого Західноукраїнським ресурсним центром (ЗУРЦ) навчального візиту в рамках проекту U-LEAD представники та представниці ОТГ п’яти областей України: Рівненської, Волинської, Львівської, Закарпатської та Тернопільської, перебуваючи 20 червня в нашій громаді.
✔️Сільський голова Руслан Шафранович розповів учасникам візиту про успіхи нашої громади, про співпрацю  із ЗУРЦ в рамках програми DOBRE. Згодом гості переглянули відеоролик про Іванівську ОТГ, який був створений за сприяння Західноукраїнського ресурсного центру.
✔️Спеціаліст із зв’язків з громадськістю Катерина Шпендак продемонструвала презентацію про Бюджет участі в Іванівській ОТГ: з чого все починалося, які документи були прийняті для функціонування даного інструменту участі, які проекти були подані місцевими мешканцями у 2017-2018 рр., як проходили інформаційні кампанії та голосування і т.п. Гості на фото побачили реалізовані проекти-переможці Бюджету участі.
✔️Сільський голова та спеціаліст вели жваву дискусію з присутніми та охоче відповідали на усі поставлені запитання.
Приємним фіналом зустрічі була участь гостей у відкритті дитячого майданчика на вул.Відхоростків у с.Іванівка – проекту-переможця Бюджету участі – 2018 «Наш парк для відпочинку». Тут вони мали можливість поспілкуватися з автором проекту Іваном Сеньковим та головою громади і на деякий час поринути у Країну дитинства.

Повернутись до новин