Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги№2″Запорізької міської ради – один з 4-х учасників проекту, що направлений на підтримку пацієнтів у прифронтових регіонах

Охорона здоров'я

В рамках проекту «Телемедична ініціатива на передовій» за фінансової підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», почалось навчання лікарів і медичного персоналу у лікарнях учасницях проекту. Після закінчення навчання відбудеться закупівля і передача обладнання для покращення доступності населення до медичної допомоги.

Лікарі закладів охорони здоров’я проявили неабиякий інтерес до проекту. Кожна проведена з лікарями активність, будь то вебінар чи семінар – сприймались із зацікавленістю, опитування показали необхідність використання телемедичного обладнання в регіоні.
 
КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги№2″Запорізької міської ради – один з 4-х учасників проекту, що направлений на підтримку пацієнтів у прифронтових регіонах.
 
Фонд “Партнерство за сильну Україну” (ФПСУ) – це донорська програма, що фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції. За спільної підтримки уряду України та урядів-партнерів Фонд реалізує проєкти, в першу чергу, на деокупованих і прифронтових територіях, спрямовані на посилення стійкості України перед лицем російської агресії. Метою ФПСУ є зміцнення спроможності українського уряду надавати місцевим громадам критично важливу підтримку в співпраці з громадянським суспільством, ЗМІ та приватним сектором.

Повернутись до новин