Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

Громадська організація «ЗГАРДА» оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю медичного обладнання

Охорона здоров'я

Громадська організація «ЗГАРДА» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю медичного обладнання для КНП “Гощанський центр первинної медико-санітарної допомоги: а саме: електронний стетоскоп JABES (8 штук),пульсоксиметр PC-60F Creative Medical (23 штуки), глюкометр LONGEVITA Smart + Тест-полоски 100шт (2*50шт) (10 одиниць)

Умови оплати: безготівковий розрахунок

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг: очікувана тривалість співпраці – 14 календарних днів з дати підписання договору про надання послуг

Джерело фінансування:
Закупівля здійснюється в рамках проєкту “Діємо для здоров’я”, що реалізуються за кошти грантів донорів, наданих відповідно до програми малих грантів у рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні» (коротка назва проєкту – «Діємо для здоров’я»). Проєкт впроваджується Консорціумом у складі ТОВ «Консалтингова група Джі Еф Ей» (GFA Consulting Group GmbH) та Університетських клінік Женеви в партнерстві з Благодійною організацією «Благодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї», ТОВ «ВАН ХЕЛС» та у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України (МОЗ) і ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України». Проєкт реалізується за фінансової підтримки Уряду Швейцарської Конфедерації через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC) Міністерства закордонних справ Швейцарії.
Закупівля іншої частини товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти інших донорів, може здійснюватись з ПДВ.

Склад тендерної пропозиції:
Тендерна пропозиція у формі Додатка 1, 2 до Тендерної пропозиції.
Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам;
Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо).
Усі дадатки та деталі конкурсу у прикріпленому файлі “Оголошення про тендер”.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:
в паперовому вигляді Україна, 3400, смт Гоща, вул. Незалежності буд. 72, поверх 1, каб. 7.
у електронному вигляді пропозиції повинні надсилатись в електронному вигляді (PDF або скан) на електронну адресу nona-133@ukr.net

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій:
«07» січня 2023 року, до 17 год. 00 хв. за київським часом.

Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками:
Ткачук Наталія, тел. +38 (096) 607 89 34
e-mail: nona-133@ukr.net
ГО “Згарда”
Тел. 0966078934

Дата завершення: 09.01.2023

Повернутись до новин