Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

Грантові конкурси з посилення соціальної згуртованості у цільових громадах Донецької та Луганської областей

Розвиток громад

 

Західноукраїнський ресурсний центр за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру оголошує  2 конкурси грантів для підтримки ініціатив, спрямованих на посилення соціальної згуртованості у цільових громадах Донецької та Луганської областей.

Кінцевий термін подання проєктних пропозицій – 6 травня 2021 року включно.

Конкурс грантів № 1. «Посилення соціальної згуртованості у цільових громадах Донецької та Луганської областей» (фінансування Данії)

Проєкти, які будуть реалізовуватися за кошти цього грантового конкурсу, повинні реалізовуватися на території таких громад:

 • 16 цільових громад Донецької області: Добропільська ТГ, Дружківська МТГ, Покровська ТГ, Мирноградська ТГ, Слов’янська МТГ, Сіверська ТГ, Соледарська ТГ, Світлодарська ВЦА, Мангушська ТГ, Волноваська ВЦА, Вугледарська ВЦА,  Сартанська ВЦА, ВеликоновосілківськаТГ, Мар’їнська ВЦА, Авдіївська ВЦА, Торецька ВЦА
 • 10 цільових громад Луганської області: Лозно-Олександрівська ТГ, Троїцька ТГ, Нижньодуванська ТГ, Сєвєродонецька міська ВЦА, Лисичанська міська ВЦА, Кремінська ТГ, Міловська ТГ, Новоайдарська ТГ, Трьохізбенка.

Завантажити запрошення можна тут  

Конкурс грантів № 2. «Посилення соціальної згуртованості у цільових громадах Донецької та Луганської областей» (фінансування Швейцарії)

 

Проєкти, які будуть реалізовуватися за кошти цього грантового конкурсу, повинні реалізовуватися на території таких громад:

 • 3 цільові громади Донецької області: Ольгинська ТГ, Очеретинська ТГ, ВЦА міста Красногорівка.
 • 9 цільових громад Луганської області: Попаснянська міська ВЦА, Золоте, Красноріченська ТГ, Щастинська міська ВЦА , Станично-Луганська селищна ВЦА , Біловодська ТГ.

 

Завантажити запрошення можна тут

Цільова спрямованість проєктів за цими конкурсами:

 • посиленню соціальної згуртованості у громадах;
 • підвищенню рівня толерантності серед жителів громади до інших соціальних груп, у тому числі вразливих категорій населення;
 • поліпшенню навичок різних груп громадян (молоді, літніх людей, , закладів освіти) щодо усвідомлення відповідальності перед громадами в якості соціально-активних її жителів, у тому числі через популяризацію та залучення до волонтерства та інноваційної соціальної інформації;
 • інше (більше у запрошеннях)

 

Термін впровадження проєктів не може перевищувати 6 місяців.

Критерії відповідності для громадських або благодійних організацій які подаються на 2 конкурси:

 • бути офіційно зареєстрованими зі статусом юридичної особи на території цільових громад Донецької або Луганської областей (території, підконтрольні уряду України);
 • мати статус неприбутковості (виключно коди неприбутковості 0032, 0034, 0036, 0038, 0039 або 0048);
 • бути зареєстрованими більше 1 року тому та мати підтверджений досвід впровадження щонайменше 1 грантового проєкту та звітування за ним для проєктних пропозицій, що претендують на фінансування від 3000 до 6000 доларів;
 • бути зареєстрованими більше 1 року тому та мати підтверджений досвід впровадження щонайменше 2-х грантових проєктів та звітування за ним для проєктних пропозицій, що претендують на фінансування від 6000 до 10000 доларів;
 • якщо організації були зареєстровані менше 1 року тому та /або не мають підтвердженого досвіду впровадження грантових проєктів, то такі організації можуть подавати проєктні пропозиції, що не перевищують 3 000 доларів США.

 

УВАГА!

 

Для участі в Конкурсу грантів № 1 громадські організації мають подавати грантові заявки щодо реалізації проєктів в тій громаді, в якій ці громадські організації зареєстровані та здійснюють статутну діяльність.

 

Для учасників Конкурсу грантів № 2 реєстрація на території цільових громад конкурсу не є обов’язковою, проте буде додатковою перевагою.

Заявки на участь у цьому конкурсі грантів (проєктні пропозиції) приймаються на електронну адресу grants@zurc.org до 6 травня 2021 року включно. У темі листа необхідно зазначити «Заявка на конкурс грантів з посилення соціальної згуртованості (фінансування Данії/ або Швейцарії) __назва ГО» .

Організації повинні завантажити, заповнити та надіслати:

 • аплікаційну_форму  «Заявка учасника конкурсу»,
 • бюджет проєкту(згідно встановленої форми),
 • копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб,
 • свідоцтво про неприбутковість,
 • інші підтверджуючі документи, що передбачені умовами цього конкурсу (детальніше у запрошеннях).

 

Також за цими конкурсами відбудеться інформаційна сесія  26 квітня об 11:00 на платформі ЗУМ. Для участі у сесії необхідно зареєструватись за посиланням .

 

Питання щодо конкурсів можна надсилати електронною поштою на grants@zurc.org  

 

Повернутись до новин