Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

Відновлюємо традицію святкування дня св. Мартина. Проект CowBoyky. 

Розвиток громад

Здається, цієї суботи нам вдалося відродити прекрасну традицію святкування дня св. Мартина ??
Цьогоріч, у святі був свій особливий зміст. Ми прагнули відновити середньовічну традицію святкування та ярмаркування біля костелу. ?✌️ Тож запросили творчу групу Княжа забава, аби додати середньовічного колориту на наших Бойківських просторах! ??‍♀️?‍♂️Рицарські бої, тематичні танці і фаєр-шоу…??? то було щось! Ті, хто були, підтвердять, що все було просто феєрично! ??
Наш кооператив нагодував усіх голодних, ще й запакував пляцків в дорогу, правдива щедрість CowБойківських земель! ??Дякуємо Світлана Савка та Світлана Бегей за частування, далі – більше ??
Фотозони всіх наших свят завжди ексклюзивні і фантастично красиві – Ira Polyanska цього разу перевершила сама себе! Ліхтарики і гусаки були настільки доречні, що мало не розійшлися по домівках учасників ??
Здається ще одією “фішкою” стає те, що ми завжди дбаємо про те, аби Вашим дітям на святі було весело і цікаво. І допомагає нам у цьому наш постійний партнер РУДА ПАНДА – студія дитячої творчості, зокрема Оксана Корсак. Якщо Ви звернули увагу, що у суботу всі дітлахи в ОТГ були розмальовані, то так, це все вона – принцеса аквагриму ???
Ми щиро вдячні абсолютно кожному, хто долучився до святкування і віримо, що найцікавіше ще попереду 
Тримайтеся в сідлі, бо далі буде… ???

Повернутись до новин