Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

«В передчутті Різдвяного дива»

Розвиток громад

У четвер, 13 грудня у с. Гаї-Гречинські відбувся інтеграційний захід

, на якому були присутні близько 65 осіб (40 дітей та 25 дорослих).
Почався захід із вступного слова та привітання заступника сільського голови Віктора Пульки та старости села Романа Каліщука.
Після цього, місцевий житель та підприємець Ярослав Колодій презентував історію та виробництво етнографічної української іграшки, яка передається у спадок та продається закордоном.
Усі присутні мали можливість спробувати розмалювати таку іграшку, яка була наперед заготовлена, акриловими фарбами.
В той час, як іграшки висихали від фарби, усі приступили до розмальовування пряників, які планується у неділю 16 грудня подарувати дітям усієї громади після вистави до дня Св. Миколая.
Коли діти розмальовували іграшки та пряники у приміщенні, їх батьки та жителі села мали можливість поспілкуватися на вулиці із заступником сільського голови та старостою за гарячою кавою та чаєм.
Насамперед, жителів цікавили питання, що стосується можливості реалізації певних проектів села у наступних роках. Після завершення розфарбовування іграшок та пряників, діти, батьки, староста та заступник сільського голови разом перейшли до прикрашання новорічної ялинки та повішали розфарбовані іграшки.
Подібний захід у даному селі пройшов вперше, оскільки в ньому немає просторого приміщення для проведення заходів із великою кількістю людей.

Захід проводиться в рамках програми DOBRE, що виконається міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Повернутись до новин