Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

У Стрілківській громаді відбувся “Фестиваль здоров’я”

Охорона здоров'яРозвиток громад

Боротьба за перемогу триває і війна – не привід відкладати власне здоров’я на потім.
💥 Нарешті ми можемо поділитися тим, до чого так довго і пристрасно готувалися останні тижні. Адже у неділю 24 липня відбувся перший Здоров’я Fest! у Стрілківська територіальна громада, який розробила і провела команда One Health разом з партнерами.
👨‍👩‍👧‍👦 Мешканці Стрілківської громади зібралися разом, щоб потурбуватися про своє здоров’я і активно відпочити у колі родини та друзів.
🥑 Перші кроки до здорового харчування учасники робили разом з дієтологом Оксаною Скалінською та освітнім проєктом Здорове харчування для дітей
🚑 Завдяки тренерам SMART Medical Aid гості фестивалю попрактикувалися надавати першу домедичну допомогу.
🩺 А також відвідали імпровізований кабінет лікарів Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрілківської сільської ради та мобільної медичної команди проєкту “Діємо для здоров’я”, де змогли перевірити свій рівень цукру в крові, виміряти артеріальний тиск, отримати рекомендації від лікаря та консультацію психолога.
🎭 Відновити сили, дати волю емоціям, позбутися скутості та відчути свободу спілкування гостям свята допомагала акторка театру і кіно Марія Трепікова.
🏈 Завдяки партнерам проєкту UkraineActive неможливо було всидіти на місці ні дітям, ні дорослим. Ви колись чули про регбі-5 чи корфбол? А ми у них грали! І не тільки у ці ігри, адже тренери підготували школярам цілий квест із новими видами спорту, які увійдуть у шкільну програму з нового навчального року. Дякуємо за партнерство Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України – КФВС МОН України, відтепер уроки фізкультури будуть ще цікавішими!
Дякуємо кожному і кожній за участь, усмішки, бажання пізнавати нове, прислухатися до себе та чути інших.
Дякуємо великому колективу Стрілківська територіальна громада та партнерам проєкту за організацію події. Цей захід вдалося провести за фінансової підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).
Дякуємо за те, що ми зробили це разом. Бо разом – ми сила, яку не здолає жоден ворог!
До зустрічі у наступній громаді!

Повернутись до новин