Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

У Скалаті вміють знайти ” Красу в усьому”.

Розвиток громад

З метою інтеграції та покращення комунікації влади та мешканців громади ФРГО “ЗУРЦ” спільно з ГО «Скалат» проведи захід «Краса в усьому», що відбувся 16 грудня у приміщенні будинку культури. В програмі заходу учасники, а це вихованці місцевого будинку культури та їхні батьки, змогли взяти участь у майстер-класі з виготовлення ялинкових прикрас із вторинної сировини, а згодом спільно прикрасили ними ялинку будинку культури.
За чаюванням мешканці громади мали змогу, в неформальній атмосфері, поспілкуватися із Головою Скалатської ОТГ Петром Савончаком та його першою заступницею Уляною Хлистун. Представники влади дали відповіді на питання мешканців щодо розвитку громади та розподілу бюджетних коштів.
Спільними зусиллями активістів ГО «Скалат» та батьків дітей, що відвідують заняття в будинку культури було придбано три обігрівачі для потреб закладу.

Захід проводився в рамках програми DOBRE, що виконається міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Повернутись до новин