Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

Шумськ перейшов “Від мрії до дії!”. На конкурс “Бюджет участі 2019″подано 22 проекти.

Розвиток громад

Вчора, 17 грудня о 10:00 відбулася інтеграційна зустріч мешканців та представників влади “Від мрії до дії!”. Під час зустрічі були презентовані проекти конкурсу «Бюджет участі 2019», обговорені технічні питання внесення даних про голос віддані через ЦНАП, спільно визначений порядок презентації результатів голосування. Автори проектів, які саме перебувають в процесі агітації та голосування за підтримку проектів, відзначають значне пожвавлення мешканців. Неодноразові випадки, коли мешканці віддалених сіл кооперуються для спільного приїзду до ЦНАПу з метою підтримати проект, що їм припав до душі. Присутній на зустрічі міський голова Володимир Плетюк, привітав учасників та відзначив позитивну динаміку росту кількості та якості проектів.

Так у 2017 році було подано 9 проектів, 7 з яких допущені до голосування, а у 2018 їх втричі більше – 22 проекти, більшість із яких (включно із ситуативними лідерами) відносяться до населених пунктів поза Шумськом.
Після офіційної частини, учасники в неформальній атмосфері за кавою та чаєм, обговорили актуальні питання життя громади. Зокрема обговорили проміжні результати участі у програмі DOBRE, завдяки підтримці якої було обладнано зал, в якому проходила зустріч.

Повернутись до новин