Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

“Нумо рибалити!” в Іванівській ОТГ.

Розвиток громад

30 червня в Іванівській ОТГ відбувся інтеграційний захід “Нумо рибалити!” В післяобідню пору в мальовничому місці с.Сороцьке – біля ставка Ґрабарка – зібрались мешканці та гості громади: від малюків у дитячих колясках до поважного віку бабусь та дідусів. Глядачі охоче підтримували рибалок, які змагались у різних номінаціях та учасників конкурсів на логіку, швидкість, витривалість. Діти розмальовували розмальовки із зображенням рибок та стрибали на батуті.
На свято завітали представники Західноукраїнського ресурсного центру, Центру розвитку ініціатив «ІнСорс»Шумська ОТГ та Микулинецької ОТГ. Деякі із них брали участь у змаганнях та конкурсах.
Кожен бажаючий учасник заходу отримав буклет із секретами приготування рибної юшки та невеличкий подарунок – календарик із зображення ставка Ґрабарка. У буклеті на відривному купоні можна було написати своє питання, пропозицію, ідею чи побажання для сільського голови, Купон вкидали у спеціальну скриньку, а після нагородження номінантів та переможців учасники заходу отримали відповіді на свої запитання та коментарі до пропозицій від голови громади.
Завершилося свято частуванням рибною юшкою, канапками та печеною на вогні картоплею.
Інтеграційний захід «Нумо рибалити!» організовано та проведено у співпраці Західноукраїнського ресурсного центру, ГО «Громади єдність» та Іванівської сільської ради за підтримки Програми DOBRE.

Повернутись до новин