Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

Квест “Золото бойків”. Проект CowBoyky.

Розвиток громад

Пошукаємо справжній скарб разом? Команда проекту

CowBoyky: Український Дикий Захід

запрошує пройти цікавенний історичний квест та знайти сховане золото!

За місцевою легендою, під час золотої лихоманки у США селянин Матвій Бойко з Нового Міста знайшов чимало дорогоцінного металлу, з яким згодом повернувся до рідного села, де й заховав його у таємному місці.

Минулої п’ятниці перші сміливці вирушили у нелегку подорож у пошуках пригод та золота. Від палючого сонця їх захищали справжні ковбойські капелюхи, а за безпекою стежила пані Шериф.

Під час квесту діти ближче познайомилися з історією села, адже пригода розпочалася біля пам’ятного каменю на місці стародавньої друкарні Гербуртів, колишніх володарів краю. Шлях до скарбу був нелегкий, адже потрібно було виконати різноманітні завдання: піднятися на високий пагорб, щоб роздивитися місцевість; виявити кмітливість, щоб знайти слід серед історичних дат; вірно влучити з рушниці, щоб отримати чергову підказку… У пошуках завітали і до ратуші, і до костелу та навіть на деякий час перебралися на індіанців. Останню пораду шукачі пригод отримали від суворого індіанського вождя, після того як виконали важке завдання: розпалили вогонь лише за допомогою палиць. Таємничий скарб врешті-решт було знайдено – як і Мартину Бойко свого часу, їм довелось прикласти трохи зусиль, щоб намити золото, немов у давні часи золотої лихоманки. Перемога виявилася не лише приємною, а ще й смачною, адже квест закінчився вечерею для справжніх ковбоїв.

Чекаємо на нових сміливців, щоб разом відкривати таємниці Дикого Заходу!)

Повернутись до новин