Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

“Козацькі забави” в Іванівській громаді.

Розвиток громад

 

2 грудня 2018р. в с.Ілавче Іванівської ОТГ відбувся Інтеграційний захід «Козацькі забави».ставники місцевої влади, гості із Західноукраїнського ресурсного центру, дорослі, школярі та наймолодші мешканці громади зібралися разом, щоб підсумувати результати року, що минає.
Розпочалося дійство із відкриття третьої із чотирьох Зони відпочинку, творчості та навчання – невеличкого громадського простору поряд із місцевою школою. Даний проект реалізований завдяки співпраці ЗУРЦ, ГО «Громади єдність» та Іванівської сільської ради.
Згодом учасники змінили локацію та перемістилися в шкільний спортзал, щоб побачити різноманітні вміння сучасних козаків – вправність розбирати та збирати автомат, стрільбу, ерудицію, силу, кмітливість. Також дві команди змагалися у багатьох цікавих конкурсах, долучали до конкурсів і вболівальників. Забави старших «козаків» прикрасили танцювальна та музична паузи від менших «козачат».
Наприкінці дійства кожен отримав флаєр із рецептом смачного козацького сала, де на відривному купоні бажаючі писали запитання, побажання чи пропозиції для місцевої влади. Сільський голова звітував про всі досягнення 2018 року, ділився планами на майбутнє, повідомив про результати конкурсу проектів громади «Бюджет участі 2019» та відповідав на запитання із купона. Про можливості громадськості та її вплив на розвиток громади розповіла гостя Зоряна Стоцько – менеджерка проекту «Голос громади в місцевому врядуванні» Західноукраїнського ресурсного центру.
Завершилося свято частуванням козацькими та солодкими смаколиками.

Повернутись до новин