Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

Інформація для громад, що хочуть подати заявку на грант. Питання і відповіді.

Екологія

1)Чи привильно ми зрозуміли, що бюджет 1 НУО не перевищує 6 400 грн?
НУО може отримати фінансову підтримку на реалізацію однієї ініціативи у сумі, яка не перевищує 90 000 грн.

2)Як має виглядати лист від установи природо-заповідного фонду?
Лист підтримки можу бути довільної форми.

3) Хто має виконувати роботи, чи лісове господарство на території якого розташований об’єкт (як тоді звітуватися), чи підрядна установа з відповідною ліцензією?
Оскільки грантові кошти будуть перераховані на рахунок громадської організації, то вона буде здійснювати оплату. Тому, відповідно до обсягів та специфікації робіт, ГО може контрактувати або ФОПа, який має відповідний вид діяльності, або підрядну установу з відповідною ліцензією. Важливо, щоб виконання робіт виконувалося з  дотриманням вимог національного законодавства.

4)Якщо територія об’єкта природно-заповідного фонду є парком та знаходиться на балансі ОТГ, то що ми маємо подати на пункт вимог №6 “Лист підтримки від установи природо-заповідного фонду, яка функціонує на території, де планується реалізація мікро-проекту”?
У такому випадку можна надати листа від органу місцевого самоврядування про те, що немає заперечень щодо реалізації відповідної ініціативи на даній території.

5)Якщо немає копії довідки про взяття на облік платника податків, але є вписано дані про взяття на облік як платника податків у виписці про реєстрацію. Як тут бути?
Цього достатньо
6)Чи відповідатиме вимогам конкурсу подання на даний грант від загальноукраїнської організації, за умови, що реалізацією гранту буде займатися місцевий підрозділ, але через відсутність у нього статусу юрособи та банківського рахунку фінансове забезпечення здійснюватиме головний офіс?
В умовах конкурсу обмежень немає, але остаточне рішення буде прийматися конкурсною комісією.

7) Якими є календарні межі реалізації проектів, поданих на конкурс? Чи може проект реалізовано в межах осені 2019 р?
Липень-вересень 2019 р.
8) В аплікаційній формі є рядок “Сфера, напрям”, але відсутнє будь-яке пояснення у описі проекту – що саме там має бути вказано?
Коротко описати, в якій сфері громадська організація планує реалізовувати ініціативу.

9)Чи потрібно надсилати бюджет крім формату Excel у форматі PDF з підписом і печаткою НУО?
Так
10) Чи потрібен внесок з інших джерел, і якщо потрібен, чи є він обов’язковим і який його рекомендований розмір?
Внесок з інших джерел не обов’язковий. Проте, фінансовий та нефінансовий внесок з джерел НУО може бути перевагою при оцінці заявки.

Повернутись до новин