Західноукраїнський ресурсний центр
Розвиток через інновації

Фонд розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» став виконавчим партнером для впровадження активностей в рамках проєкту “Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад”

Розвиток громад

Фонд розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» став виконавчим партнером для впровадження активностей в рамках проєкту “Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад”, що реалізується Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, за підтримки Уряду Канади. Географія проєкту охоплює понад 200 громад у 10 областях України – Львівській, Закарпатській, Чернігівській, Харківській, Сумській, Миколаївській, Запорізькій, Київській, Дніпровській та Полтавській областях, Діяльність Фонду розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» забезпечує впровадження проєкту у 6 областях.

Щиро дякуємо Представництву Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за довіру та з нетерпінням чекаємо на початок впровадження усіх компонентів проєкту!

Починаючи з 1 травня почала реалізовуватись перша складова в рамках проєкту “Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад” – проведення тренінгів за трьома тематиками, для представників громад-учасниць проєкту:
1. Тренінг зі збору даних
2. Тренінг з аналізу даних
3. Тренінг з формування інклюзивного курсу дій на основі фактичних даних

В умовах ескалації бойових дій в Україні у 2022 році особливо важливим стало підвищення спроможностей оцінювання і задоволення критичних потреб громад України. Заплановані навчання дозволять представникам громад України, які беруть участь у проєкті “Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад” проводити швидкі оцінювання потреб у своїх громадах, опрацьовувати зібрані дані та реагувати на ці результати шляхом вироблення і прийняття відповідних рішень.

Дякуємо громадам-учасницям проєкту за швидкий відгук на повідомлення про старт проєкту, віримо наша співпраця буде активною та продуктивною! Чекаємо зустрічі на тренінгах!

Повернутись до новин